Další služby

Balení knih, učebnic a sešitů

Nechce se Vám shánět atypické obaly na učebnice? Nelíbí se Vám, že velikost zakoupených obalů nesedí? Stresuje Vás, jak vypadají učebnice v obyčejných obalech za pár měsíců školní docházky? Chcete si obalit svou novou knihu? Potřebujete jednoduchou vazbu pro svůj dokument? Využijte celoroční nabídku knihovny.

Zabalíme jakýkoliv formát do pevné průhledné fólie obvykle do druhého dne po převzetí, příp. po domluvě. Knihy i sešity balíme v oddělení pro děti a v oddělení pro dospělé čtenáře v hlavní budově knihovny. Stejným způsobem balíme i knihy z našeho fondu, fólie je pevnější než běžně zakoupený obal.

Drobné opravy, kroužková vazba

Dokumenty k drobným opravám nebo ke svázání do kroužkové vazby přijímá oddělení pro děti a oddělení pro dospělé čtenáře v hlavní budově knihovny. Opravy i vazbu provádíme obvykle do druhého dne po přijetí dokumentu.

Kopírování

V knihovně si můžete pořídit také černobílou či barevnou kopii z fondu knihovny formátu A4 nebo A3. Černobílé kopie vytvoříme v každém oddělení knihovny, barevné kopie pouze v oddělení pro dospělé čtenáře a v oddělení pro děti v hlavní budově knihovny. Kopie z fondu knihovny lze vytvořit ve smyslu § 13 a § 30a autorského zákona.

Ceny za doplňkové služby se řídí platným ceníkem.

56026726-8f36-42c9-a0a9-7dcf4ba3a7c6_l