Detail akce

Tvorba video animací

Datum 22. 5. 2024
Čas9:00
Cena0 Kč

Středočeská vědecká knihovna v Kladně ve spolupráci s Knihovnou města Mladá Boleslav, Vás zve na vzdělávací workshop v rámci projektu Rozvoj měkkých dovedností pracovníků v kulturním a kreativním sektoru ve Středočeském kraji II.

Otevřete si dveře do světa animace a animované grafiky s naším kurzem, který vám poskytne rychlý start! Ponoříte se do světa bezplatných, avšak neocenitelně užitečných nástrojů a zdrojů, včetně videí, fontů, vektorových obrázků a dalších materiálů, s jejichž pomocí budete schopni vytvářet profesionální výstupy s lehkostí. Od animací pro sociální sítě až po obsah pro speciální příležitosti.

Prozkoumáme možnosti programů jako Photopea, Promeo, Filmora, Krita, Aesprite, Gimp, Blender a odhalíme po jakých bezplatných AI nástrojích má smysl sáhnout. Naučíte se kombinovat různé techniky, vyhnout se častým pastem a nebát se experimentování.

Lektor: Mgr. et MgA. Vojtěch Buchta, 3D grafik, animátor a pedagog.

Program s občerstvením zdarma.

Projekt je financován Evropskou unií prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury ČR. Projekt je finančně podpořen také z rozpočtu Středočeského kraje. Více na webových stránkách SAKKO, kde se mohou zájemci přihlásit.