Detail akce

Komunikace napříč generacemi – generace X,Y,Z a baby boomers

Datum 10. 4. 2024
Čas9:00
Cena0 Kč

Středočeská vědecká knihovna v Kladně ve spolupráci s Knihovnou města Mladá Boleslav, Vás zve na vzdělávací workshop v rámci projektu Rozvoj měkkých dovedností pracovníků v kulturním a kreativním sektoru ve Středočeském kraji II.

Seminář je zaměřen na podporu mezigenerační spolupráce. Poskytne Vám přehledné informace o praktických výhodách uplatňování Age managementu vzhledem k nezvratným proměnám demografického vývoje, které se čím dál zřetelněji promítají do procesu řízení a práce s lidmi. Zaměříme se na českou realitu – jak reagovat na požadavky proměňující se věkové skladby společnosti a jak pracovat s faktory, které ovlivňují pracovní život každého jednotlivce. Dozvíte se, jaká je situace v oblasti podpory pracovní schopnosti v České republice i v jiných zemích EU i co by manažeři a personalisté měli vědět o stárnutí.

Lektor: Veronika Polednová z 1. VOX a. s.

Program proběhne formou interaktivního workshopu s občerstvením zdarma.

Projekt je financován Evropskou unií prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury ČR. Projekt je finančně podpořen také z rozpočtu Středočeského kraje. Více na webových stránkách SAKKO, kde se mohou zájemci přihlásit.