Detail akce

Efektivní čtení

Datum 2. 10. 2023
Čas15:30
PřihláškaPřihlašovací formulář na Efektivní čtení
Cena250 Kč

Průměrně přečte člověk za rok 16 knih. Kolik knih přečtete vy? Chtěli byste se v této dovednosti zlepšit? Potýkáte se každý týden se spoustou nových odborných informací, kterými se musíte nebo chcete včas prokousat a zároveň si z nich ještě pamatovat vše podstatné? Hromadí se Vám romány, které si chcete přečíst?

Na semináři s Bc. Gabrielou Řepovou se naučíte techniky efektivního čtení. Seminář bude obsahovat praktické ukázky práce s textem, zrakové rozpětí při čtení, podíváme se na rychlost čtení, typy čtení, chyby při čtení. Nebudou chybět ani tipy na zdokonalení čtení a zpracovávání informací. Na seminář je potřeba se předem přihlásit, abychom mohli připravit potřebné materiály, s nimiž budeme pracovat. Hlásit se můžete v oddělení pro dospělé čtenáře nebo online.

Možnosti platby za seminář: Hotově v  oddělení pro dospělé čtenáře knihovny nebo bankovním převodem. Bankovní spojení: 24527181/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení účastníka kurzu. Při zakoupení dvou kurzů (Efektivní čtení a některý z kurzů Trénování paměti) je cena za oba kurzy 900 Kč.