Detail akce

Vánoční závěs – floristická dílna

Datum 29. 11. 2018
Čas18:00
PřihláškaPřihlašovací formulář na Vánoční závěs – floristická dílna
Cena349 Kč

Kurz je zaplněn, již není možné se přihlásit.

Přijďte si vlastnoručně vytvořit vánoční dekoraci pro váš byt či dům.  Tentokrát budeme tvořit vánoční závěs v podobě koule z chvojí. Pod vedením zkušené floristky Anety Novotné www.kvetinovainspirace.cz  se vám dekorace zaručeně povede.

Floristická dílna je určena široké veřejnosti, začátečníkům i mírně pokročilým ve věku 10+ (nutnost schopnosti samostatné práce).

S sebou si vezměte běžné pracovní nářadí (tavnou pistoli, ostrý nožík, zahradnické nůžky. Určitý počet nářadí a tavných pistolí bude na místě k zapůjčení.) Zvolte vhodné, pohodlné oblečení. Počítejte s možností ušpinění. Můžete též zvolit zástěru.

V ceně je kompletní pracovní a dekorační materiál pro výrobu, teoretická část a malé občerstvení. Vlastnoručně zhotovený výrobek si odnesete domů.

Na dílnu je potřeba se předem přihlásit buď v oddělení pro dospělé čtenáře nebo on-line a zaplatit kurzovné hotově nebo bankovním převodem na účet knihovny 24527181/0100. Při platbě bankovním převodem uveďte, prosím, ve zprávě pro příjemce vaše jméno a příjmení. Přihlášeni jste až po zaplacení kurzovného.

Uzávěrka přihlášek je 27. listopadu 2018.

Minimální počet je 5 účastníků na semináři. Zrušení semináře z důvodu nenaplnění kapacity vyhrazeno. V případě zrušení semináře budete informováni knihovnou a peníze vám budou vráceny v plné výši. V případě zrušení vaší účasti po uzávěrce, se kurzovné nevrací a pokrývá výdaje související s pořízením materiálu a přípravou semináře.