Detail akce

Podzimní dekorace dveří – floristická dílna

Datum 18. 10. 2018
Čas18:00
PřihláškaPřihlašovací formulář na Podzimní dekorace dveří – floristická dílna
Cena339 Kč

KURZ JE ZCELA ZAPLNĚN, JIŽ NENÍ MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT

Přijďte si vlastnoručně vytvořit trvalou dekoraci pro váš byt či dům.  Tentokrát budeme tvořit podzimní dekoraci na dveře. Pod vedením zkušené floristky Anety Novotné www.kvetinovainspirace.cz  se vám dekorace zaručeně povede.

Floristická dílna je určena široké veřejnosti, začátečníkům i mírně pokročilým ve věku 10+ (nutnost schopnosti samostatné práce).

S sebou si vezměte běžné pracovní nářadí (tavnou pistoli, ostrý nožík, nůžky, kleště na drát. Určitý počet nářadí a tavných pistolí bude na místě k zapůjčení.) Zvolte vhodné, pohodlné oblečení. Počítejte s možností ušpinění. Můžete též zvolit zástěru.

V ceně je kompletní pracovní a dekorační materiál a květiny pro výrobu, teoretická část a malé občerstvení. Vlastnoručně zhotovený výrobek si odnesete domů.

Na dílnu je potřeba se předem přihlásit buď v oddělení pro dospělé čtenáře nebo on-line a zaplatit kurzovné hotově nebo bankovním převodem na účet knihovny 24527181/0100. Při platbě bankovním převodem uveďte, prosím, ve zprávě pro příjemce Vaše jméno a příjmení.

Uzávěrka přihlášek je 15. října 2018.

Minimální počet je 5 účastníků na semináři. Zrušení semináře z důvodu nenaplnění kapacity vyhrazeno. V případě zrušení semináře budete informováni knihovnou a peníze Vám budou vráceny v plné výši. V případě zrušení vaší účasti po uzávěrce, se kurzovné nevrací a pokrývá výdaje související s pořízením materiálu a přípravou semináře.