Detail akce

Buxusový stromeček, trvalá podzimní dekorace

Datum 17. 10. 2019
Čas18:00
PřihláškaPřihlašovací formulář na Buxusový stromeček, trvalá podzimní dekorace
Cena349 Kč

Floristická dílna vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé

Náplň dílny:
Tentokrát budete mít možnost vytvořit dekoraci trvalejšího charakteru v podobě stromečku v květináči. Základ bude tvořený z buxusu, přírodnin a sušiny. K dozdobení budou látkové květy nebo podzimní dekory. Technika vypichování a lepení.
ZÁKLADNÍ PRACOVNÍ MATERIÁL JE PRO VŠECHNY STEJNÝ.

Za kolik:
V ceně 349 Kč je kompletní pracovní a dekorační materiál pro výrobu, teoretická část a malé občerstvení. Vlastnoručně zhotovený, originální výrobek si odnesete domů.

S Sebou:
Standardní pracovní nářadí (zahradnické nůžky, kleště na drát, tav. pistole…)

Co na sebe:
Zvolte vhodné, pohodlné oblečení. Počítejte s možností ušpinění. Můžete též zvolit zástěru.

Rezervace místa na semináři:
Na seminář je nutné se předem přihlásit v oddělení pro dospělé čtenáře nebo online a zaplatit kurzovné. Vaše místo je rezervováno až po zaplacení.

Minimální počet je 7 účastníků na semináři. Zrušení semináře z důvodu nenaplnění kapacity vyhrazeno. V případě zrušení semináře budete informováni knihovnou a peníze vám budou vráceny v plné výši. V případě zrušení vaší účasti po uzávěrce, se kurzovné nevrací ani nepřevádí na další měsíc a pokrývá výdaje související s pořízením materiálu a přípravou semináře. Jako kompenzaci si můžete po předchozí dohodě materiál na výrobek vyzvednout v prodejně Květinová inspirace.
Uzávěrka přihlášek: v pondělí 14.10. 2019.