Detail akce

Podzimní trvalá dekorace

Datum 19. 9. 2019
Čas18:00
PřihláškaPřihlašovací formulář na Podzimní trvalá dekorace
Cena349 Kč

Floristická dílna vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé

Přijďte si vlastnoručně vytvořit podzimní dekoraci pro váš byt či dům.  Tentokrát budeme tvořit trvalou podzimní dekoraci k zavěšení nejen na dveře. Pod vedením zkušené floristky Anety Novotné www.kvetinovainspirace.cz  se vám dekorace zaručeně povede.

Floristická dílna je určena široké veřejnosti, začátečníkům i mírně pokročilým ve věku 10+ (nutnost schopnosti samostatné práce).

S sebou si vezměte běžné pracovní nářadí (tavnou pistoli, ostrý nožík, nůžky, kleště na drát). Určitý počet nářadí a tavných pistolí bude na místě k zapůjčení. Zvolte vhodné, pohodlné oblečení. Počítejte s možností ušpinění. Můžete též zvolit zástěru.

V ceně je kompletní pracovní a dekorační materiál pro výrobu, teoretická část a malé občerstvení. Vlastnoručně zhotovený výrobek si odnesete domů.

Na dílnu je potřeba se předem přihlásit buď v oddělení pro dospělé čtenáře nebo on-line a zaplatit kurzovné hotově nebo bankovním převodem na účet knihovny 24527181/0100, variabilní symbol 03. Při platbě bankovním převodem uveďte, prosím, ve zprávě pro příjemce vaše jméno a příjmení. Vaše místo na semináři je rezervováno až po zaplacení kurzovného.

Uzávěrka přihlášek je 16. září 2019.

Minimální počet je 7 účastníků na semináři. Zrušení semináře z důvodu nenaplnění kapacity vyhrazeno. V případě zrušení semináře budete informováni knihovnou a peníze vám budou vráceny v plné výši. V případě zrušení vaší účasti po uzávěrce, se kurzovné nevrací ani nepřevádí na další měsíc, a pokrývá výdaje související s pořízením materiálu a přípravou semináře. Jako kompenzaci si můžete materiál na výrobek vyzvednout v prodejně Květinová inspirace.