Detail akce

Adventní odpočítávání

Datum 28. 11. 2019
Čas18:00
PřihláškaPřihlašovací formulář na Adventní odpočítávání
Cena349 Kč

PLNĚ OBSAZENO – JIŽ NENÍ MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT

Floristická dílna vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé.

Náplň dílny:
Připravte se na začátek adventu a vytvořte si vlastnoručně dekoraci v podobě netradičního adventního věnce.
Budeme tvořit obdobu adventního věnce, dřevěného koláče se čtyřmi kónickými svícemi a přírodninami, jako je jedlová chvoj, mech, plody apod. Na dozdobení budou k dispozici další vánoční prvky. Na výběr bude ze dvou klasických vánočních barev.
ZÁKLADNÍ PRACOVNÍ MATERIÁL JE PRO VŠECHNY STEJNÝ.

Za kolik:
V ceně 349 Kč je kompletní pracovní a dekorační materiál pro výrobu, teoretická část a malé občerstvení. Vlastnoručně zhotovený, originální výrobek si odnesete domů.

S Sebou:
Standardní pracovní nářadí (zahradnické nůžky, kleště na drát, tav. pistole…)

Co na sebe:
Zvolte vhodné, pohodlné oblečení. Počítejte s možností ušpinění. Můžete též zvolit zástěru.

Rezervace místa na semináři:
Na seminář je nutné se předem přihlásit v oddělení pro dospělé čtenáře nebo online a zaplatit kurzovné. Vaše místo je rezervováno až po zaplacení. Kurzovné můžete zaplatit v půjčovně hotově nebo kartou, případně bankovním převodem na účet knihovny 24527181/0100, variabilní symbol 03, nejpozději do 25. listopadu 2019. (Při platbě bankovním převodem uveďte ve zprávě pro příjemce jméno a příjmení účastníka kurzu)

Minimální počet je 7 účastníků na semináři. Zrušení semináře z důvodu nenaplnění kapacity vyhrazeno. V případě zrušení semináře budete informováni knihovnou a peníze vám budou vráceny v plné výši. V případě zrušení vaší účasti po uzávěrce, se kurzovné nevrací ani nepřevádí na další měsíc a pokrývá výdaje související s pořízením materiálu a přípravou semináře. Jako kompenzaci si můžete po předchozí dohodě materiál na výrobek vyzvednout v prodejně Květinová inspirace.
Uzávěrka přihlášek: v pondělí 25.11. 2019.