Detail akce

Živý svícen – floristická dílna

Datum 23. 11. 2017
Čas18:00
PřihláškaPřihlašovací formulář na Živý svícen – floristická dílna
Cena339 Kč

Přijďte si vlastnoručně vytvořit vánoční dekoraci pro váš byt či dům.  Tentokrát budeme tvořit vánoční svícen s živými květy zdobený vánočními dekoracemi. Vybrat si můžete z několika barevných variant.

Floristická dílna je určena široké veřejnosti, začátečníkům i mírně pokročilým. Pod vedením zkušené floristky Anety Novotné www.kvetinovainspirace.cz  se vám dekorace zaručeně povede.

S sebou si vezměte běžné pracovní nářadí (tavnou pistoli, ostrý nožík, nůžky na papír. Určitý počet nářadí a tavných pistolí bude na místě k zapůjčení.) Zvolte vhodné, pohodlné oblečení. Počítejte s možností ušpinění. Můžete též zvolit zástěru.

Na dílnu je potřeba se předem přihlásit buď v oddělení pro dospělé čtenáře nebo on-line a zaplatit kurzovné hotově nebo bankovním převodem na účet knihovny 24527181/0100. Při platbě bankovním převodem uveďte, prosím, ve zprávě pro příjemce Vaše jméno a příjmení.

Uzávěrka přihlášek je 20. listopadu 2017.

Minimální počet je 5 účastníků na semináři. Zrušení semináře z důvodu nenaplnění kapacity vyhrazeno. V případě zrušení semináře budete informováni knihovnou a peníze Vám budou vráceny v plné výši. V případě zrušení vaší účasti po uzávěrce, se kurzovné nevrací a pokrývá výdaje související s pořízením materiálu a přípravou semináře.

KURZ JE JIŽ NAPLNĚN, PŘIHLAŠOVÁNÍ JE UKONČENO.