Detail akce

Podzimní dekorace – floristická dílna

Datum 12. 10. 2017
Čas18:00
PřihláškaPřihlašovací formulář na Podzimní dekorace – floristická dílna
Cena325 Kč
_lnaceb-lnac__xl_446_podzimni_listy

Přijďte si vlastnoručně vytvořit podzimní dekoraci pro váš byt či dům.  Vybrat si můžete ze dvou variant dekoraci na dveře nebo do oken.

Floristická dílna je určena široké veřejnosti, začátečníkům i mírně pokročilým. Pod vedením zkušené floristky Anety Novotné www.kvetinovainspirace.cz  se vám dekorace zaručeně povede.

S sebou si vezměte běžné pracovní nářadí (tavnou pistoli, nůžky na papír, kleště na drát. Určitý počet nářadí a tavných pistolí bude na místě k zapůjčení.) Zvolte vhodné, pohodlné oblečení. Počítejte s možností ušpinění. Můžete též zvolit zástěru.

Na dílnu je potřeba se předem přihlásit buď v oddělení pro dospělé čtenáře nebo on-line a zaplatit kurzovné hotově nebo bankovním převodem na účet knihovny 24527181/0100. Při platbě bankovním převodem uveďte, prosím, ve zprávě pro příjemce Vaše jméno a příjmení.

Uzávěrka přihlášek je 9. října 2017.

Minimální počet je 5 účastníků na semináři. Zrušení semináře z důvodu nenaplnění kapacity vyhrazeno. V případě zrušení semináře budete informováni knihovnou a peníze Vám budou vráceny v plné výši. V případě zrušení vaší účasti po uzávěrce, se kurzovné nevrací a pokrývá výdaje související s pořízením materiálu a přípravou semináře.