Detail akce

Jarní dekorace dveří – floristická dílna

Datum 22. 2. 2018
Čas18:00
PřihláškaPřihlašovací formulář na Jarní dekorace dveří – floristická dílna
Cena339 Kč
11d022018adc84d9c85947f3584df9aa

Přijďte si vlastnoručně vytvořit jarní dekoraci pro váš byt či dům.  Tentokrát bude tvoření zaměřené na výrobu mašlí, které k dekorování použijeme.

Floristická dílna je určena široké veřejnosti, začátečníkům i mírně pokročilým. Pod vedením zkušené floristky Anety Novotné www.kvetinovainspirace.cz  se vám dekorace zaručeně povede.

S sebou si vezměte běžné pracovní nářadí (tavnou pistoli, ostrý nožík, nůžky na papír. Určitý počet nářadí a tavných pistolí bude na místě k zapůjčení.) Zvolte vhodné, pohodlné oblečení. Počítejte s možností ušpinění. Můžete též zvolit zástěru.

Na dílnu je potřeba se předem přihlásit buď v oddělení pro dospělé čtenáře nebo on-line a zaplatit kurzovné hotově nebo bankovním převodem na účet knihovny 24527181/0100. Při platbě bankovním převodem uveďte, prosím, ve zprávě pro příjemce Vaše jméno a příjmení.

Uzávěrka přihlášek je 13. února 2018.

Minimální počet je 5 účastníků na semináři. Zrušení semináře z důvodu nenaplnění kapacity vyhrazeno. V případě zrušení semináře budete informováni knihovnou a peníze Vám budou vráceny v plné výši. V případě zrušení vaší účasti po uzávěrce, se kurzovné nevrací a pokrývá výdaje související s pořízením materiálu a přípravou semináře.