Detail akce

Květinový obraz – floristická dílna

Datum 14. 9. 2017
Čas18:00
PřihláškaPřihlašovací formulář na Květinový obraz – floristická dílna
Cena339 Kč
1554-V

Trvalá dekorace do interiéru

Přijďte si vlastnoručně vytvořit dekoraci pro váš byt či dům. Tentokrát budeme tvořit z trvalých materiálů  květinový obraz, který lze klasicky zavěsit nebo postavit na polici či komodu.  Vybrat si můžete klasický rámeček nebo proutěný „plůtek“, který budete dále dekorovat dle svého vkusu.

Floristická dílna je určena široké veřejnosti, začátečníkům i mírně pokročilým. Pod vedením zkušené floristky Anety Novotné www.kvetinovainspirace.cz  se vám dekorace zaručeně povede.

S sebou si vezměte běžné pracovní nářadí (tavnou pistoli, nůžky na papír, kleště na drát. Určitý počet nářadí a tavných pistolí bude na místě k zapůjčení.) Zvolte vhodné, pohodlné oblečení. Počítejte s možností ušpinění. Můžete též zvolit zástěru.

Na dílnu je potřeba se předem přihlásit buď v oddělení pro dospělé čtenáře nebo on-line a zaplatit kurzovné hotově nebo bankovním převodem na účet knihovny 24527181/0100. Při platbě bankovním převodem uveďte, prosím, ve zprávě pro příjemce Vaše jméno a příjmení.

Uzávěrka přihlášek je 12. září 2017.

Minimální počet je 5 účastníků na semináři. Zrušení semináře z důvodu nenaplnění kapacity vyhrazeno. V případě zrušení semináře budete informováni knihovnou a peníze Vám budou vráceny v plné výši. V případě zrušení vaší účasti po uzávěrce, se kurzovné nevrací a pokrývá výdaje související s pořízením materiálu a přípravou semináře.